Драгобрат ГО Відкритий простір

Фінальний ретрит програми 12 місяців стійкості

Важливою складовою життєстійкості є вміння дбати про себе та мати ресурс для відновлення.

В червні ми завершили піврічну програму для журналістів “12 місяців стійкості. Мета програми – започаткувати традицію створення груп взаємодопомоги рівний рівному серед журналістів. Щоб у безпечному середовищі спільно шукати відповіді на професійні виклики та бути один одному підтримкою.

Програма реалізовувалась в онлайн форматі й поряд з тим ми маємо чудові результати – учасниками створено 12 груп рівних! 12 спільнот підтримки, які є джерелами зовнішньої стійкості.

Фінальний захід програми відбувся в Карпатах на Драгобраті. Ретрит у горах – те, що любимо найбільше і з величезним задоволенням організовуємо для спільнот і команд. Це можливість “перезавантажитись”, обговорити та апробувати різноманітні практики турботи про себе – від технік стабілізації емоцій, до практик усвідомленості майндфулнес.

Насичені паузи потрібні й для того, щоб зробити “перевірку системи” – краще зрозуміти себе та налаштувати внутрішній компас на те, що робить життя важливим, що мотивує, заради чого і як хочеться жити.

Ділимось чудовими спогадами-моментами з підсумкової зустрічі програми “12 місяців стійкості”:

  • фото за посиланням
  • відгуки учасників про програму “12 місяців стійкості” у ролику

Дякуємо кожній учасниці та учасникам #12місяцівСтійкості – з вами було класно ловити моменти 🙃

Організатори програми – Відкритий Простір та Фундація Суспільність за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога»

Прес-служба ГО “Відкритий простір”