4

Інтерактивна гра “Місто виборів”

Команда “Відкритий простір” запустила серію ігор з моделювання роботи органів місцевого самоврядування та їх взаємодії з виборцями.

Грає є своєрідним пазлом, в який можна додавати окремі елементи та інструменти місцевої демократії, таким чином розширюючи варіантах розвитку подій в часі та просторі. Одними з основних складових інтерактивної гри “Місто виборів” є формування інтересів виборців, публічні консультації та просування проектів рішень на сесіях міської ради.

Основна мета гри – побудувати заможну громаду, а її суть розкриває основні проблеми сьогоднішнього суспільства, які свого часу піднімав Стендаль у своєму творі “Червоне і чорне”.

Крім цього, ігротехніки ГО Відкритий простір незабаром презентують інтерактивну гру по підготовці спостерігачів на вибори. Її метою буде навчити потенційних членів дільничних виборчих комісій, спостерігачів і журналістів виявляти фальшування та протидіяти спотворенню результатів голосування.

Як показує досвід, ігротехніка, яка передбачає моделювання реальних ситуацій, є одним з найбільш ефективних інструментів засвоєння матеріалу та професійного вдосконалення. А моделювання ситуацій, які опрацьовує з учасниками команда ГО “Відкритий простір” в аудиторіях, передбачає їх практичне застосування в реальному житті.

Прес-служба ГО Відкритий простір