IMG_3443

Команда ГО Відкритий простір у Львові

Черговий модуль програми підготовки менеджерів громадських ініціатив «Давай Зміни» відбувся у Львові. На цьому етапі соціальні та антикорупційні ініціативи учасників, які вони мають реалізувати до завершення навчання на проекті, вже у активній фазі, а для їх підсилення ми продовжуємо прокачувати необхідні навички.

Розпочали з Ратуші, де мали змістовні зустрічі з директором Інституту Міста Олександром Кобзаревим та директором Львівського конференц-бюро Андрієм Павлівим.

⭐️ City Institute/Інститут міста – аналітичний і координаційний центр вирішення ключових питань міста. Місією ІМ є об*єднання зусиль мешканців, влади та бізнесу Львова для якнайкращої реалізації стратегії розвитку міста.

⭐️ Lviv Convention Bureau: уявіть собі чудове місто, в яке щодня з’їжджаються тисячі туристів. Вони можуть бути різними і цим визначати обличчя самого міста. І ось фантастичний приклад того, як місто дбає і сприяє формуванню певного профілю туриста, розвиваючи свою конференц-привабливість.

⭐️ Далі перебрались в FESTrepublic, де Тарас Маселко, Pr-менеджер Холдингу Fest Lokal, ділився секретами успіху одного з найбільш динамічних і креативних бізнесів Львова, що творить унікальний простір позитивних емоцій та вражень. Наразі холдинг включає ряд найбільш рейтингових закладів харчування у Львові, книжкове видавництво (Видавництво Старого Лева), пивоварню, пекарню, компанію з виготовлення одягу (авіація Галичини), будівельну та туристичну компанію, дитячу школу “вільних і небайдужих”, мережу продуктових магазинів, галерею сучасного мистецтва а також низку щорічних фестивалів.

⭐️На завершення першого дня на учасників чекав вже традиційний #ВечірЗмін. У Львові він був спортивно-родинним 😎
Родина Олішевських – Слава та Юлія, багаторазові чемпіони України та Європи, майстри спорту з легкої атлетики, засновники Family Run Club, розповідали про зовсім новий формат сімейного клубу, де не лише залучають родини до здорового способу життя, а й забезпечують необхідними знаннями для якісних тренувань. Чудовий приклад того, як пристрасть до бігу однієї родини може впливати на розвиток громади й міста.

Другий день розпочався зі знайомства з атмосферою Українського католицького університету (УКУ) та Центру Шептицького, яке провів заступник директора Центру Михайло Бонис
Далі продовжили роботу з розвитку навичок для життєстійкості та психологічної відновлюваності – як дбати про психічне здоров’я в цілому та в організації зокрема. Знайомили учасників програми з поняттям психологічної гнучкості (resilience) з Вікторією Горбуновою, доктором псих. наук, розробницею та тренеркою програми Mental Health. Solutions 👌💪

Велику частину програми триденного модулю у Львові приділили змістовним аспектом соціальної взаємодії, якою є комунікація. Офлайн і онлайн спілкування це як ☀️🌕 дві космічні полярні сили, що постійно переходять одна в одну і вже є невід’ємною частиною нашого життя. Вміння шукати, сприймати та передавати інформацію в живому спілкуванні та через соціальні мережі є обов’язковим навиком у взаємодії із зовнішнім світом, друзями, родиною та партнерами.
Інь і Янь нашої цьогорічної програми – це Вікторія (авторка навчальних курсів з формування громадянської компетентності) та Катерина Черевко (керівниця програми «Особистісний розвиток» УАЛ), які ділились секретами публічних виступів та тонкощами комунікації в соціальних мережах, які допомагають розповісти про себе, свої ідеї та ініціативи нестандартно, креативно та з користю для розвитку власних проектів.

Родзинкою львівського модулю стала пішоходно-велосипедна акція «Я тебе бачу», яка присвячена темі видимості пішоходів і велосипедистів на дорозі у темний час доби. Більше про акцію читайте за посиланням.