post_

Концепція програми “Давай Зміни” та чому варто приєднатись

В Україні стартувала програма “Давай Зміни”, яка об’єднала зусилля бізнесу та громадських активістів для реалізації позитивних змін. Основна ідея програми – створити та поширити історії успіху через запозичення досвіду кращих бізнес-фахівців зі сфери управління проектами та розвитку команд.

Першими партнерами програми стали Nestle Ukraine, Sigma Software, Холдинг емоцій Fest Lokal та “Школа розвитку лідерів Leaderway”.

Програма навчання складається з 5 модулів, кожен з яких має свій рівень “занурення” та покроково розширюється від фокусу на “Я” до фокусу на “СВІТ”. Основна ціль – підготувати менеджерів громадських ініціатив, які вже в процесі навчання реалізують власні історії успіху, що стане прикладом ефективної співпраці та запорукою збільшення довіри між громадським сектором і бізнесом.

Модуль 1.
“Я” – дослідження власної особистості майбутнього менеджера громадської ініціативи, його особистої ефективності, цінностей, персональної місії та здатності ідеєтворення.

Модуль 2.
“КОМАНДА” – питання ефективної організації своєї команди та командних цінностей, інституційної спроможності власної ініціативи, проектному менеджменту та people-менеджменту.

Модуль 3.
“ГРОМАДА” – взаємодія з громадою та ключовими локальними стейхолдерами, інструментам громадського впливу та захисту.

Модуль 4.
“КРАЇНА” – дослідження національної екосистеми громадянського суспільства та способів бути в ній почутими та впізнаваними.

Модуль 5.
“СВІТ” – розширення горизонтів і знайомству з можливостями світу для громадських ініціатив, в тому числі дослідженню потенційних джерел для ресурсної підтримки своїх проектів.

Проект реалізовується командою Громадської організації «Відкритий простір» за підтримки Global Project Partners в рамках програми «Східне партнерство» від Міністерства Закордонних Справ Німеччини (Auswärtiges Amt) #CivilSocietyCooperation #ДавайЗміни