Міністерство молоді та ДавайЗміни

Міністерство молоді та спорту України підтримує проект “ДавайЗміни”

Другий рік поспіль Міністерство молоді та спорту України є інформаційним партнером програми підготовки менеджерів громадських ініціатив “ДавайЗміни”.

Завдяки заступнику міністра Олександру Яремі, який минулого року також був спікером проекту, та Департаменту молодіжної політики, активісти зі всіх куточків України мають можливість дізнатись і взяти участь у програмі, а також познайомитись з основними напрямками та планами роботи Міністерства.

Нагадуємо, що “ДавайЗміни” – це всеукраїнський проект, який спрямований на розвиток управлінських компетенцій молоді малих міст/селищ задля подальшої реалізації проектних ініціатив і створення комфортного простору для життя громади.

Учасниками програми в минулому році були представники Сходу і Півдня України. Цього року до участі запрошується молодь Центральної України (Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська, Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська області).

Всі бажаючі взяти участь у програмі мають заповнити анкету за цим посиланням ( https://cutt.ly/KtoSRN ).

Кінцевий термін подачі заявок – 26 червня.

Відео-анонс проекту за посиланням ( https://www.youtube.com/watch?v=kg_lW9GS4nY ). Також слідкуйте за нашими новинами YouTube каналі та Facebook

Проект реалізовується командою Громадської організації «Відкритий простір» за підтримки Global Project Partners в рамках програми «Східне партнерство» від Міністерства Закордонних Справ Німеччини.