FAQ
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ “ДАВАЙ ЗМІНИ!”

Проект: НАВІЩО? Ми хочемо допомогти молоді, яка прагне розвивати своє місто/селище. Наша задача – сприяти втіленню в життя хороших ідей громад, на реалізацію яких раніше не вистачало знань чи навичок. Ми навчимо ефективному плануванню та реалізації громадських ініціатив через поєднання досвіду успішних підприємців та ефективних громадських діячів, які будуть спікерами та гостями проекту. Учасники: ХТО? […]

Давай Зміни
Відкрито набір на програму “Управління громадськими проектами “Давай Зміни!” для малих міст

Якщо вам не байдуже, що відбувається навколо і ви готові інвестувати час у створення комфортного простору для життя – запрошуємо вас до середовища активних громадян.

Унікальна програма з підготовки менеджерів громадських ініціатив допоможе зрозуміти, спланувати та реалізувати найсміливіші ідеї з реалізації змін у своїх громадах.

6 (для фото статті)
Звіт про роботу за 2018 рік

Одним з основним фокусів ГО «Відкритий простір» у 2018 році була реалізація кампанії з підготовки лідерів громадських ініціатив «Давай Зміни».
За результатами роботи, в рамках виконання практичних завдань учасники «Давай Зміни» реалізували 18 громадських проектів та десятки індивідуальних ініціатив у малих містах півдня та сходу України, які напряму якісно змінювали життя громади. Загалом проект охопив більш ніж 2,5 тисячі людей в 29 населених пунктах.

5
Відбувся фінальний майстер-клас “Давай зміни”

9–10 грудня в Одесі відбувся фінальний захід проекту “Давай Зміни”. На ньому учасники презентували результати ініціатив, які були реалізовані в рамках виконання практичних завдань проекту “Давай зміни”. Серед них – 18 реалізованих проектів та десятки індивідуальних ініціатив в малих громадах Сходу та Півдня України – результат спільної роботи учасників проекту, тренерів та представників бізнесу, які ділились своїми знаннями і досвідом.

3
Study tour to Berlin

10 учасників проекту “Давай зміни” з навчальним візитом відвідали Берлін. Там вони зустрічались з організаціями, що опікуються темами, близькими до тем проектів наших учасників і вивчали досвід залучення громадян до ухвалення рішень у місті, ревіталізації просторів і Zero waste підходів, знайомились з кращими інклюзивними практиками, з представниками антикорупційних ініціатив та з підходами до прозорості управління. […]

4
Інтерактивна гра “Місто виборів”

Команда “Відкритий простір” запустила серію ігор з моделювання роботи органів місцевого самоврядування та їх взаємодії з виборцями. Грає є своєрідним пазлом, в який можна додавати окремі елементи та інструменти місцевої демократії, таким чином розширюючи варіантах розвитку подій в часі та просторі. Одними з основних складових інтерактивної гри “Місто виборів” є формування інтересів виборців, публічні консультації […]

1
Як налагодити взаємодію зі ЗМІ та ефективно використовувати соціальні мережі

В травні започаткували рубрику #РецептиТренерів, в якій ділимось на Facebook актуальними порадами для громадських активістів. Знайомимо вас з рецептом по взаємодії зі ЗМІ від співзасновника Клубу піарників НУО Олександра Равчева.

2
Учасники проекту “Давай зміни” запустили кампанію “Безмежні”

Свято Покрови та День захисника України у Львові (14 жовтня) учасники #ДавайЗміни відзначили подією, яка присвячена безмежно сильним духом людям, які щодня показують приклад волі, віри та руху вперед.
Безмежні – історії про людей з інвалідністю, які знають ціну життя, вміють насолоджуватись ним та боротись за нього. Безмежні – це про наше вміння віддавати, цінувати, підтримувати і змінювати себе та світ навколо себе.

ДавайЗміни_ГодинаЗмін
Персональна #ГодинаЗмін або з чого починаються історії успіху

В тайм менеджменті є така ефективна практика – “золота година”. Це година, протягом якої концентруєшся виключно на виконанні однієї важливої задачі, не відволікаючись ні на які сторонні звичні подразники (мейли, месенджери, дзвінки або питання). Результат такого, здавалося б, простого підходу дійсно вражаючий. Обсяг задач, які людина здатна вирішити за одну таку годину суттєво більший, ніж […]