Поради по взаємодії з командою онлайн

Нові виклики потребують нових рішень. Пандемія Covid-19 змусила багатьох перелаштувати робочі процеси, а велику частину комунікації в команді перенести в онлайн формат.

Тож ми підготували серію порад для налагодження зв’язку і якісної комунікації в команді в режимі онлайн. Дивіться та користуйтесь за посиланням.

А оскільки якісна комунікація в команді неможлива без якісного зворотного зв’язку, за посиланням ви знайдете розроблену візуалізацію про основні складові ефективного зворотного зв’язку.  

У всіх стосунках бувають непрості часи, але не всім вдається зберегти команду чи партнерів і вийти з ситуації сильнішими. А вдається це тим, хто дбає про:

🌱 психологічну безпеку,

🌱 довіру,

🌱 теплі міжособистісні стосунки,

які є основою для злагодженої роботи команди 🙂

Ілюстрації створені в рамках програми “12 місяців стійкості”. Мета програми – започаткувати традицію створення груп взаємодопомоги рівний рівному серед журналістів. Щоб у безпечному середовищі спільно шукати відповіді на професійні виклики та бути один одному підтримкою.

Організатори програми – Відкритий Простір та Фундація Суспільність за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога»

Прес-служба ГО “Відкритий простір”