Звіт_2018

Одним з основним фокусів ГО «Відкритий простір» у 2018 році була реалізація кампанії з підготовки лідерів громадських ініціатив «Давай Зміни».

За результатами роботи, в рамках виконання практичних завдань учасники «Давай Зміни» реалізували 18 громадських проектів та десятки індивідуальних ініціатив у малих містах півдня та сходу України, які напряму якісно змінювали життя громади. Загалом проект охопив більш ніж 2,5 тисячі людей в 29 населених пунктах.

Особливістю проекту є те, що його партнерами стали відомі освітні платформи та провідні українські компанії, ТОП-менеджери яких виступали тренерами проекту та знайомили учасників з екосистемами своїх організацій. Так проект підтримали Nestle Ukraine, Sigma Software, Холдинг емоцій Fest Lokal, Центр Шептицького та УАЛ Харків.

Окрім того, в межах програми 10 учасників проекту “Давай зміни” відправились у навчальний тур до Берліну, де зустрічались з організаціями, що опікуються темами, близькими до тем проектів наших учасників: вивчали досвід залучення громадян до ухвалення рішень у місті, ревіталізації просторів і Zero waste підходів; знайомились з кращими інклюзивними практиками, з представниками антикорупційних ініціатив та з підходами до прозорості управління.

Більше про результати – у нашій візуалізації, а також у відео.