Анастасія Ніжнік_ГО Відкритий простір

Результати персональних ініціатив програми “ДавайЗміни”

«Вірю, що все можливо. Просто варто почати», – виконавча директорка ГО Відкритий простір Анастасія Ніжнік про #ГодинаЗмін, яка передувала реалізації громадських ініціатив учасниками програми підготовки менеджерів громадських ініціатив.

Година часу, яку приділили учасники проекту #ДавайЗміни на користь громади, і цікаві результати – часто більші, ніж вони самі очікували:

💥 проведено інформаційну акцію з теми безпеки руху на дорозі, зокрема в фокусі – велотранспорт та інформування про необхідність використання світловідбивачів. До заходу були залучені патрульна поліція (партнерство в інформуванні), а також представники малого бізнесу, які надали безкоштовно світловідбивачі для поширення (Корюківка)

☀️ проведено інформаційно-просвітницьку акцію “людина – не товар” до дня протидії торгівлі людьми (в т.ч. підготовлено та поширено інфо-буклети) (Дашів)

🔥 проведено два сімейні квести, під час яких діти та дорослі дізналися про родзинки своїх селищ. До заходу були залучені представники органів місцевого самоврядування (сприяння в анонсуванні), а також місцевого бізнесу, які надали подарунки для переможців квестів (Головківка, Приютівка)

💥 проведено майстер-клас з миловаріння для вихованців міського центру соціально-психологічної реабілітації “Еверест”. Після проведення заходу – інформація поширилась у соц. мережах, і таким чином було отримано підтримку у спільному проведенні наступних заходів для вихованців центру від вчителів художньої школи, волонтерів МБІ (молодіжний банк ініціативи), а також волонтера корпусу миру США, який запропонував свої послуги вчителя англійської мови і наразі розробляє для вихованців “Еверест” систему навчання англійської (Бар)

🔥 створено та поширено інфографіку щодо питань дитячої безпеки (Мала Виска)

☀️ проведена відкрита зустріч у бібліотеці на тему “можливості для молоді та що вони дають” (Козятин)

💥 волонтерський захід з підрахунку безпритульних собак у місті (Біла Церква)

☀️ організовано прибирання прибережної та паркової зони, інформування про сортування сміття (Дашів, Біла Церква, Вишгород, Коростишів)

🔥 організовано прибирання, облаштування громадського простору, яке створило мультиплікативний ефект та залучило волонтерів на інші аналогічні заходи (Приютівка, Нова Дача)

💥 реконструйовано карусель на дитячому майданчику (Козятин)

☀️ популяризація дитячих вуличних ігор – облаштовано ігри на двох дитячих майданчиках. В процесі реалізації було знайдено волонтерів для продовження облаштування майданчиків альтернативними командними та інтелектуальними іграми (Вишеньки)

🔥 створено і розміщено у школі візуалізацію для допомоги у засвоєнні абетки (Мала Виска)

💥 проведено дослідження для визначення зацікавленості респондентів до створення нового виду дозвілля і неформальної освіти, яке включало інформування про життя і винаходи місцевого науковця М.Бенардоса (Фастів).

Формула, яка справді працює: «Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе» ©