Партнери_Nestle_SigmaSoftware

Sigma Software University та Nestle Ukraine навчатимуть учасників “ДавайЗміни”

Кращі міжнародні компанії не перестають інвестувати свій час та знання в розвиток громадянського суспільства України. Так, українське представництво швейцарської компанії Nestle та Sigma Software University, яка є частиною шведської компанії Sigma Software, другий поспіль будуть ділитись з учасниками програми підготовки менеджерів громадських ініціатив “ДавайЗміни” своїм досвідом.

Нагадуємо, що Nestlé у світі: 150 років успішного розвитку, 2000+ брендів по всьому світу, більше 330 тисяч співробітників, лідер з виробництва продуктів харчування у світі.
Nestle Ukraine у проекті #ДавайЗміни: надійні партнери та потужні HR-фахівці, що навчають підходам до формування та розвитку команди ціннісних професіоналів.

Sigma Software University – освітня платформа, створена шведською компанією Sigma Software для розвитку ІТ спільноти України, обміну знаннями та досвідом. Її головний фокус – програми для досвідчених фахівців та можливості для початківців – курси за провідними технологіями та зустрічі ІТ спільноти. Усі програми побудовані на реальному досвіді експертів Університету – тренерів-практиків.

За словами представників компанії Sigma Software, участь у проекті «Давай зміни» – їх можливість розповісти активній молоді з невеликих міст України про ефективні інструменти та методики керування проектами, поділитися реальним досвідом експертів компанії Sigma Software та надихнути учасників на реалізацію їх соціальних проектів.

За підсумками минулого року, завдяки тісній співпраці з партнерами, які долучились до проекту, вдалося реалізувати 18 громадських проектів та десятки індивідуальних ініціатив у малих містах півдня та сходу України, які напряму якісно змінювали життя громади. Загалом у 2018 році проект охопив більш ніж 2,5 тисячі людей в 29 населених пунктах.

Відео-анонс проекту за посиланням ( https://www.youtube.com/watch?v=kg_lW9GS4nY ). За новинами команди ГО “Відкритий простір” можна слідкувати на нашому каналі YouTube каналі та Facebook

Проект реалізовується командою Громадської організації «Відкритий простір» за підтримки Global Project Partners в рамках програми «Східне партнерство» від Міністерства Закордонних Справ Німеччини.