Симуляційна гра ТвійВибір_ГО Відкритий простір

Цінність симуляційних ігор на зразок Твій Вибір

Одним з підходів програми #ДавайЗміни є постійний зв’язок теорії і практики: реальні кейси, обов’язкові практичні завдання між навчальними модулями, а також включення до програми симуляційних ігор.

Навчання через гру є світовим трендом і дозволяє відразу зафіксувати теоретичні знання через практику, таким чином зробивши навчання максимально ефективним.

Гра “Твій Вибір”, яку цього року ми провели в двох містах – Миргороді та Малині – окрім освітнього елементу, несе в собі функцію підсилення громадянської участі.

В чому особливість таких симуляційних ігор?
☘️ Дає можливість практикуватись:
Найкращий спосіб навчитися чомусь – це робити, і особливо це стосується розвитку навичок управління. Симулятори відтворюють ситуації в реальному житті, щоб мати практику без ризику та засвоювати ті навички, що зміцнюють наш особистий та професійний розвиток і не вивчаються в книгах чи теорії, а лише на практиці.

☘️ Розвиває стратегічне мислення та уміння ухвалювати рішення:
Більшість змодельованих ситуацій вимагають застосування логічного мислення для ухвалення оперативних рішень. Стратегічне мислення, уявлення себе на позиції інших, розвиток аналітичних і комунікативних навичок тощо є ключовими в активації під час ігор.

☘️ Є інтерактивною:
Граючи, легше взаємодіяти з іншими, налагоджувати діалог та долати культурні, соціальні та поколінні бар’єри. Така гра не дає прямих відповідей на питання, а пропонує простір для спільного пошуку.

#ТвійВибір – це моделювання роботи органів місцевого самоврядування та їх взаємодії з мешканцями, що в тому числі дозволяє дізнатись про інструменти місцевої демократії та апробувати їх в дії.

Фото з гри у Малині дивіться за посиланням