UND_Danida_1

UNDP стали партнерами ГО Відкритий простір

Раді повідомити, що ініціативи команди Відкритий простір знаходять все більше підтримки. Нашими новими партнерами стали United Nations Development Programme.
Зокрема, UNDP вирішило підтримати реалізацію програми підготовки менеджерів громадських ініціатив «ДавайЗміни», яку другий рік поспіль реалізовує ГО Відкритий простір спільно з Global Project Partners в рамках програми “Східне партнерство” від МЗС Німеччини.
Раніше партнерами проекту вже стали: Міністерство молоді та спорту України, Nestle Ukraine, Sigma Software, Холдинг емоцій Fest Lokal, Центр Шептицького та УАЛ Харків.

Довідково

Програма «ДавайЗміни» спрямована на розвиток управлінських компетенцій активістів малих міст/селищ України задля подальшої реалізації проектних ініціатив і створення комфортного простору для життя громади. Основними спікерами програми є ТОП-менеджери успішних українських компаній та лідери ефективних громадських ініціатив.
За результатами минулого року учасники проекту «ДавайЗміни» реалізували 18 громадських проектів та десятки індивідуальних ініціатив у малих містах півдня та сходу України, які напряму якісно змінювали життя громади. Загалом у 2018 році проект охопив більш ніж 2,5 тисячі людей в 29 населених пунктах. Більше про реалізовані учасниками проекту у візуалізації, яка додається до цього листа.
Цього року учасниками програми є молодь з малих міст/селищ Центральної України.
Більше на нашому каналі в YouTube та сторінці Facebook