Відбулася публічна презентація програми “12 місяців стійкості”

Відбувся перший захід програми “12 місяців стійкості” – презентація програми, метою якої є започаткувати традицію створення груп взаємодопомоги для журналістів в Україні.

Одна з характеристик груп рівних – залучення до самостійного навчання. Тож ми пропонуємо учасникам відразу перейти у практичну площину і трошки більше зануритись у тему груп рівних – дослідити подібний досвід в Україні чи закордоном у близький для журналістів спосіб: підготувавши публікацію. Нагадаємо, що програма #12місяцівСтійкості створена для журналістів і триватиме до червня, а її учасники покроково будуть створювати і розвивати свої групи рівних серед журналістів.

💎 Першою гостею програми стала Валентина Паробій – президентка Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії, супервізорка, акредитована Європейською асоціацією КПТ, – яка поділилась своїм досвідом участі у групі рівних, а також розповіла про цінність джерела зовнішньої підтримки для професійного розвитку загалом і персональної психологічної стійкості журналіста зокрема.

Організатори програми: ГО Відкритий Простір та Фундація Суспільність

Програма здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».