5

Відбувся фінальний майстер-клас “Давай зміни”

9–10 грудня в Одесі відбувся фінальний захід проекту “Давай Зміни”. На ньому учасники презентували результати ініціатив, які були реалізовані в рамках виконання практичних завдань проекту “Давай зміни”. Серед них – 18 реалізованих проектів та десятки індивідуальних ініціатив в малих громадах Сходу та Півдня України – результат спільної роботи учасників проекту, тренерів та представників бізнесу, які ділились своїми знаннями і досвідом.

До привітання учасників долучився заступник міністра у справах сімї та молоді Олександр Ярема, який, зокрема, розповів про основні можливості та перспективи розвитку громадського сектору.

Родзинкою заходу став майстер-клас з нейроменеджменту від експертів команди Beehiveor, де учасники працювали над своєю стресостійкістю, дізнавались про механізми діяльності мозку людини, досліджували власні темпераменти і оцінювали домінуючі компоненти поведінки членів команди.

А на завершення учасники взяли участь у інтерактивній грі “Місто виборів”, яку розробили ігротехніки ГО “Відкритий простір”. Грає є своєрідним пазлом, в який можна додавати окремі елементи та інструменти місцевої демократії, таким чином розширюючи варіантах розвитку подій в часі та просторі. Одними з основних складових інтерактивної гри “Місто виборів” є формування інтересів виборців, публічні консультації та просування проектів рішень на сесіях міської ради. Основна мета гри – побудувати заможну громаду, а її суть розкриває основні проблеми сьогоднішнього суспільства, над якими варто працювати кожному з нас.

Фото на нашій сторінці в Facebook