post_orange

Відбувся перший етап програми “Давай зміни”

В Києві стартувало навчання менеджерів громадських ініціатив в межах програми “Давай Зміни”. Програма спрямована на розвиток малих міст/селищ Півдня і Сходу України шляхом підготовки менеджерів громадських ініціатив.

Перший модуль програми був присвячений питанням дослідження власної особистості майбутнього менеджера громадської ініціативи, його особистої ефективності, цінностей, персональної місії та здатності до ідеєтворення.

Першим тренером проекту став Ваче Давтян – власник компанії “Промкабель-Електрика”, мережі магазинів Пан Електро та засновник “Школи розвитку лідерів Leaderway”, який поділився своєю історією успіху та філософією формування власної місії, принципами організації та підходами до планування і управління часом.

Підходи до дизайну мислення та вміння перетворити ідею в реальний та успішний проект учасники дізнавались від Анни Гладкої – бізнес-тренерки, авторки освітніх програм з дизайну мислення, проектного менеджменту, ідеєтворення.

Наступний захід програми відбудеться в Харкові, де на учасників чекають зустрічі з НR-спеціалістами лідера у сфері виробництва продуктів харчування – компанії Nestle Ukraine, команда якого налічує понад 4500 співробітників, а також проектними менеджерами однієї з провідних українських ІТ компаній – Sigma Software.

Загалом навчання в мехах програми триватиме впродовж 5 місяців та буде проходити в різних куточках України. Більшість заходів відбудеться на базі успішних українських бізнес-компаній, які ділитимуться своїм досвідом розвитку та управління проектами.

Проект реалізовується командою Громадської організації «Відкритий простір» за підтримки Global Project Partners в рамках програми «Східне партнерство» від Міністерства Закордонних Справ Німеччини (Auswärtiges Amt) #CivilSocietyCooperation #ДавайЗміни