post_orange

Відкритий простір об’єднав провідні компанії для навчання громадських активістів

Вже в серпні успішні українські бізнес-компанії відкриватимуть таємниці успіху та ділитимуться досвідом з громадськими активістами задля спільних позитивних змін в рамках програми “Давай Зміни”.

Першими на учасників чекають зустрічі з проектними менеджерами, творцями ідей і НR-спеціалістами Nestle Ukraine, Sigma Software та Холдинг емоцій Fest Lokal.

Крім цього, активісти малих міст Сходу і Півдня країни відвідають кращі освітні платформами, серед яких Центр Шептицького – новітній інформаційно-ресурсний центр Українського католицького університету, та УАЛ Харків.

Першими тренерами, які відкриють заходи програми “Давай зміни” в Києві, стануть: Ваче Давтян – власник компанії “Промкабель-Електрика”, мережі магазинів Пан Електро та засновник “Школи розвитку лідерів Leaderway”; а про дизайн мислення та вміння перетворити ідею в реальний проект учасники дізнаються від Anna Гладка – бізнес-тренерка, авторка освітніх програм з дизайну мислення, проектного менеджменту, ідеєтворення.

Серед родзинок проекту – #NightOfChanges – вечірні зустрічі з місцевими “змінотворцями”, чиї дії надихають. Першими гостями стануть Дивовижні та Бібліотека Майбутнього.

І все це лише частина програми, яка націлена на підготовку менеджерів громадських проектів. Концепція програми передбачає 5 великих блоків, кожен з яких має свій рівень “занурення” та покроково розширюється від фокусу на “Я” до фокусу на “СВІТ”.

Інформаційними партнерами проекту вже стали: Мiнiстерству молоді та спорту України, Українська асоціація студентів – UAS; Impact Hub Odessa; Офіс Регіонального Розвитку, Рух Сильні громади.

Проект реалізовується командою Громадської організації «Відкритий простір» за підтримки Global Project Partners в рамках програми «Східне партнерство» від Міністерства Закордонних Справ Німеччини (Auswärtiges Amt) #CivilSocietyCooperation #ДавайЗміни