джерело підтримки

Журналісти: поради для своїх

Спільно з журналістами було створено серію ілюстрацій “Журналісти: поради для своїх”. 

Багатозадачність, нестабільний та інтенсивний робочий графік, фокус уваги на емоційно складних темах, напади та цькування у зв’язку з професійною діяльністю – ці особливості роботи журналіста також можуть викликати значний стрес, посилювати тривогу, сприяти емоційному вигоранню, погіршувати фізичне та психічне здоров’я. 

Поряд з цим існують ефективні способи турботи про своє психічне здоров’я і розпочати можна з простих невеликих кроків, які кожен може зробити, щоб подбати про себе, зменшуючи вплив стрес-факторів. Детальніше можна ознайомитись за посиланням, а нижче для вас –  ілюстрації та особисті історії підтримки себе “Журналісти: поради для своїх”. Це невеликий дарунок від наших колег-журналістів для підтримки кожного, хто її потребує.

Бути собі другом – наше перше джерело підтримки. Ділитись порадами та взаємодіяти з іншими – запорука цінного зовнішнього джерела стійкості, стосунку.

Читайте історії та поради в описі до кожної ілюстрації за посиланням.

Ілюстрації створені у межах програми “12 місяців стійкості”, мета якої – започаткувати традицію створення груп взаємодопомоги рівний рівному серед журналістів.

Програма реалізовувалась Фундація Суспільність спільно з Відкритий Простір за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога»

Прес-служба ГО “Відкритий простір”